index
ana sayfa
Site İçi Arama
ana sayfa hakkimizda urunler projeler bayiler teknik bilgiler iletisim
Untitled Document
news
Alışveriş Sitemiz www.eklite.com
eklite adlı e-ticaret sitemiz yayında...
Devamı >>  06.11.2008
Neden Enerji Tasarrufu?
Kalkınmakta olan ve nüfusu artan bir ülke olması nedeniyle Türkiye'nin enerji tüketimi hızla artmaktadır.
Devamı >>  24.10.2008
Aydınlatma Katalogumuz
Klite Aydınlatma katalogu çıkmıştır.
Devamı >>  24.10.2008
HAKKIMIZDA

1997 yılında faaliyete geçen LB Elektrik firması, aydınlatma sektörüne ihtiyacı olan kaliteli ve uzun ömürlü aydınlatma ürünleriyle hizmet vermeye başlamıştır. "KLiTE" markasını tescil ederek, bu markaya ait aydınlatma ürünlerinin Çin'de kendi fabrikasında 3.500 kişiyi aşkın personeli 160 kişilik Arge departmanıyla üretimine başlamıştır. Kaliteli Üretim anlayışını, kaliteli hizmet anlayışıyla bütünleştiren Firma müşteri öncelliğini her zaman göz önünde tutmuştur.

Aydınlatma sektöründe birçok alana hitap eden ürün yelpazesi büyümeyi hedefleyen firma "KLİTE markasını" Kalitenin markası olarak zihinlere yerleştirmeyi en öncelikli hedef olarak belirlemiştir. İç aydınlatma ve dış aydınlatma, çevre aydınlatması ve sahne aydınlatmasına ait birçok aydınlatma grubuna ait ihtiyaçları karşılayan binlerce çeşit ürünü ile büyümeye devam etmektedir.

Sadece aydınlatma ürünleri imalatçısı olmayan firma aynı zamanda geniş pazarlama ağı, bayi kanalları ile toptan ve perakende satışına ağırlık vermektedir. Dünya çapında 18 'den fazla ülkede satış ve pazarlama ağına sahip olan firmamız. Hollanda, Belçika, Fransa, Almanya, İngiltere, Polonya, Usa, Kanada. Azerbaycan, Gürcistan, Özbekistan, İran, Irak, Suriye Gibi geniş bir pazarlama sahasına sahip bulunmaktadır. Birçok kamu ve özel projelerde aydınlatma ürünleri ile yer alan firmamız aydınlatma teknolojisinin vazgeçilmez tercihidir.

Günümüzün en önemli ve en ciddi problemlerinden biri olan küresel enerji konusunda da son derece duyarlı olan firma, birçok sosyal sorumluluk projesinde

yer alarak küresel enerji bilincini yaymayı hedeflemektedir. Firmanın ürünlerinin en önemli özelliklerinden biri " tasarruflu ürünler" olması diğeri ise çalışma ömürlerinin son derece uzun olmasıdır.

 
Untitled Document


Untitled Document
LB Elektrik San ve Dış Tic Ltd Şti. Refik Saydam Cad. Şimal Sok. No:7/2 Şişhane & İSTANBUL - TÜRKİYE Tel: +90 212 245 5268 & Fax: +90 212 293 5063
Designed By Web Tasarım