index
ana sayfa
Site İçi Arama
ana sayfa hakkimizda urunler projeler bayiler teknik bilgiler iletisim
Untitled Document
news
Alışveriş Sitemiz www.eklite.com
eklite adlı e-ticaret sitemiz yayında...
Devamı >>  06.11.2008
Neden Enerji Tasarrufu?
Kalkınmakta olan ve nüfusu artan bir ülke olması nedeniyle Türkiye'nin enerji tüketimi hızla artmaktadır.
Devamı >>  24.10.2008
Aydınlatma Katalogumuz
Klite Aydınlatma katalogu çıkmıştır.
Devamı >>  24.10.2008
TEKNİK BİLGİLER
Yatak Odası Aydınlatması
  Evin bu bölümü aydınlatma açısından en çok ihmal edilen bölümüdür. Soyunmak ve giyinmek için merkezi bir aydınlatmaya ihtiyacınız olacaktır.

Eğer pencereleriniz yeterince korumalı değilse , yüksek  seviyede aydınlatılmış bir yatak odası penceresinde dışarıdan silüet halinde görülmek sizin için rahatsız edici olabilir. Bu nedenle ışık seviyesi ayarlanabilir bir aydınlatma tercih edilmelidir. Merkezi ışığın yatağın hemen yanında bulunan bir anahtarla kumanda edilebilmesi yaşamınıza küçük ama kolaylıklar sunan bir konfor katacaktır.

Eşlerden biri gece yarısı kalktığında diğer eşin rahatsız olmaması amacıyla yatağın her iki başında yine ışık seviyesi ayarlanabilir bir masa lambası ya da aplik kullanılması tavsiye edilmektedir. 

Makyaj masanızda , aynanın her iki tarafına yerleştirilmiş masa lambaları kullanarak hem göz kamaşmasından korunur hem de yatak odanıza sıcak bir atmosfer katmış olursunuz.

Untitled Document


Untitled Document
LB Elektrik San ve Dış Tic Ltd Şti. Refik Saydam Cad. Şimal Sok. No:7/2 Şişhane & İSTANBUL - TÜRKİYE Tel: +90 212 245 5268 & Fax: +90 212 293 5063
Designed By Web Tasarım