index
ana sayfa
Site İçi Arama
ana sayfa hakkimizda urunler projeler bayiler teknik bilgiler iletisim
Untitled Document
news
Alışveriş Sitemiz www.eklite.com
eklite adlı e-ticaret sitemiz yayında...
Devamı >>  06.11.2008
Neden Enerji Tasarrufu?
Kalkınmakta olan ve nüfusu artan bir ülke olması nedeniyle Türkiye'nin enerji tüketimi hızla artmaktadır.
Devamı >>  24.10.2008
Aydınlatma Katalogumuz
Klite Aydınlatma katalogu çıkmıştır.
Devamı >>  24.10.2008
TEKNİK BİLGİLER
Oturma Odası Ve Salon Aydınlatması
  Evinizin bu bölümlerinde yalnızca merkezi bir aydınlatma ile yetinmeyin.Farklı noktalardaki aydınlatmalar ile hem gölgeleri engellemiş hem de yaşadığınız mekanda etkileyici bir atmosfer meydana getirmiş olursunuz.

Oturma odanızda kitap okuduğunuz bir alan var ise, koltuğunuzun arkasına ya da yanına hem yüksekliği hem de ışık açısı ayarlanabilir bir yerden ayaklı lamba kullanabilirsiniz.
Eğer imkânlar el veriyorsa, odanızda sehpa ya da vitrin üzerinde 1–2 adet masa lambası da kullanabilirsiniz. Bu tür bir aydınlatma odanızın olduğundan daha geniş ve ferah görünmesine neden olur.

Duvardaki resimlerinizi, ya da küçük değerli eşyalarınızı resim aydınlatma aplikleri ile aydınlatarak odanıza değişik bir renk katabilirsiniz.

Merkezi aydınlatmanızın ışık seviyesini kontrol edebilmek amacıyla duvarda bulunan anahtarınızı bir dimmer anahtar ile değiştirebilirsiniz.

Duvarda bulunan ve indirekt ışık veren duvar apliklerinde ışığın renginin duvarın rengine oldukça yakın bir etki vereceğini dikkate alınız.

Duvar apliklerinin montajının kolay olmadığı bir ortama sahipseniz bu durumda bir yerden ayaklı lamba kullanarak, istediğiniz noktada aydınlatma sağlayabilirsiniz.

Untitled Document


Untitled Document
LB Elektrik San ve Dış Tic Ltd Şti. Refik Saydam Cad. Şimal Sok. No:7/2 Şişhane & İSTANBUL - TÜRKİYE Tel: +90 212 245 5268 & Fax: +90 212 293 5063
Designed By Web Tasarım